- Reklama -peníze

Čeká vás stavba plotu? Využijte služeb geodeta

Byť se to nezdá, geodeti pomáhají dnes a denně mnoha z nás. Oslovují je obce a města, které chtějí nechat opravit staré komunikace, parkoviště a chodníky, ale často je povolávají na pomoc i lidé, kteří řeší např. hranici pozemku se sousedem, protože chtějí stavět plot, jehož realizaci léta odkládaly a teď už není zcela jasné, kde přesně má stát.

Oslovte zkušeného geodeta

Tak, jako je to s každým řemeslem, i geodet může být zkušený a znalý svého řemesla. Ke kvalitním společnostem pohybujícím se v tomto odvětví, patří společnost BNGEO s.r.o. z Benešova. Poskytuje služby v oblasti geodezie a katastru nemovitostí více než 25 let. Pečlivá práce a individuální přístup je tady samozřejmostí, proto se na společnost klienti rádi obrací znovu. Spolehnout se můžete i na krátké dodací lhůty.

Geodetická kancelář je vybavena nejmodernější měřicí technikou firmy Trimble, a to i GPS aparaturou a softwarem firmy GEUS. To umožňuje zpracování na vysoké grafické úrovni.

Služby, které vám přijdou vhod

Poptávat zde můžete nejrůznější služby, jako třeba měření pozemků, vytyčování vlastnických hranic pro výstavbu oplocení či pro upřesnění hranic pozemku. Vytyčení probíhá ze všech mapových podkladů.

Stejně tak si můžete nechat zhotovit různé typy geometrických plánů pro rozdělní pozemku, změnu hranic pozemku, vyznačení staveb a věcného břemene.

Společnost provádí i geodetickou činnost v investiční výstavbě. BNGEO s.r.o. provede veškeré potřebné práce – výškopisné podklady pro projekty, vytyčování staveb, zaměření inženýrských sítí a vyhotovení geodetické dokumentace skutečného provedení staveb.

Kontaktovat společnost můžete telefonicky na +420 317 727 986 či +420 602 872 523, e-mailem na bngeo@bngeo.cz nebo katerinabaginova@bngeo.cz.

Více informací najdete na bngeo.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat