- Reklama -peníze

Hledáte levnou fotopast bez odesílání? Máme pro vás 3 tipy

Hledáte výkonnou fotopast pro sledování zvěře nebo třeba monitoring vašeho majetku? A chcete při nákupu co nejvíce ušetřit? Inspirujte se našimi tipy na 3 konkrétní modely, které stojí za to. 

více v článku...

FOXcam FORESTER

První levnou fotopastí bez odesílání je FOXcam FORESTER. Tento model lze doporučit zejména pro hlídání zahrady nebo myslivost. Fotopast disponuje kombinací diod 940 nm + 8 diod 850 nm, díky čemuž dokáže pořídit denní i noční záznamy v perfektní kvalitě. Pořízené záznamy si přitom můžete prohlédnout doma na SD kartě.

Předností fotopasti je dále fakt, že se hodí i na delší vzdálenosti až do 30 metrů. Zaujme totiž silným nočním přísvitem a detekčním dosahem PIR čidla. Její výhodou je rovněž perfektní odolnosti vůči povětrnostním podmínkám.

FOXcam Dual

Tato fotopast je novinkou pro rok 2023 a uživatelům má rozhodně co nabídnout. Jedná se o cenově dostupnou volbu, která se pyšní skvělou kvalitou snímků a moderními technologiemi. Zásluhou dvou objektivů pořizuje špičkové záznamy. 

Navíc fotí naprosto bezhlučně. Díky konceptu dvou objektivů nemá infračervenou clonu, která by vydávala slyšitelné cvaknutí. Toto vybavení si tak pouze na základě osvětlení elektronicky vybírá, který objektiv pro vytvoření záznamu zvolí.

FOXcam Wi-Fi

Fotopast FOXcam Wi-Fi je ideální pro instalace na špatně dostupných místech. Zásluhou Wi-Fi sítě se můžete během několika vteřin připojit a pohodlně si stáhnout pořízené snímky. Kromě toho zaujme také dostatečně velkou LCD obrazovkou a vysokým výkonem i pro noční focení. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat