- Reklama -peníze

Odpočívadla pro kočky: Perfektní doplněk pro vašeho mazlíčka

Kočky dokáží být pořádně vybíravé, ovšem když přijde na odpočinek, milují různá odpočívadla. V nabídce najdete různá odpočívadla pro kočky dle toho, co zrovna hledáte. Možností je celá řada, skvělou volbou je přitom odpočívadlo, které lze umístit přímo k oknu.

více v článku...

Skvělé umístění

Snad každá kočka má ráda přehled o tom, co se děje doma i venku. Pokud váš miláček s oblibou pozoruje dění za oknem, pak by vám doma neměla chybět různá odpočívadla pro kočky. Jednat se přitom nemusí o velký kočičí strom, který zabere velký prostor. Skvěle poslouží prostorově nenáročné odpočívadlo, které můžete umístit na parapet. Vaše kočka si tak bude moct užít příjemný pelíšek se skvělým výhledem. Nechte v ní probudit malého lovce při pozorování ptáčků za oknem a dalších vjemů.

Snadná instalace

Další výhodou odpočívadla pro kočky na parapet je jeho snadná instalace. Nebudete potřebovat dlouhé hodiny k jeho sestavení. V balení totiž najdete svorky, kterými lze odpočívadlo snadno upevnit na jakýkoliv parapet. Nemusíte tak řešit rozměry, instalace je opravdu jednoduchá. Vaše kočka tak získá bezpečné místo k odpočinku, přičemž se může zabavit sledováním toho, co se děje venku.

Praktická údržba

Parapetové odpočívadlo nabízí také snadnou údržbu. Je totiž potaženo měkkým potahem. Ten můžete kdykoliv sundat a vyprat v ruce či v pračce na 30 °C. Běžnou údržbu tak zvládnete třeba vysavačem, pro důkladnější čištění jednou za čas stačí potah hodit do pračky. Vaše kočka tak může spokojeně ležet na pohodlném odpočívadle s postranními polštářky. Oproti úzkému parapetu nabízí toto odpočívadlo skvělý komfort, a přitom je bezpečné.

Vaše kočka si své nové parapetové odpočívadlo rozhodně zamiluje. Poskytněte ji ideální místo pro pozorování okolí, aniž byste se přitom o ni museli bát.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat