- Reklama -peníze

Poptejte architektonické a urbanistické studie i návrhy interiérů u jedné firmy

Máte rádi, když vyřídíte více věcí u jedné firmy? Anebo když nakupujete a v jednom obchodě můžete koupit nový mixer, krmivo pro psa, trička na léto pro dceru a ještě i nové truhlíky? Pak se vám bude jistě líbit firma ATELIÉR KOBERA s.r.o. z Týna nad Vltavou.

Kompletní servis kolem vaší stavby

Ateliér, který má autorizaci České komory autorizovaných architektů i autorizaci České komory autorizovaných inženýrů a techniků pro vás zajistí mnohé. Počítat můžete s kompletním servisem, který zahrnuje zpracování investičních záměrů, architektonické studie a projekty pro územní a stavební řízení i realizační projekty a provádění technického dozoru investora.

Díky mnohaletým zkušenostem odborníků společnosti si můžete být jisti, že pro vás vytvoří to nejlepší a s výsledným dílem budete zajisté spokojeni.

Nápomocné je k práci i technické vybavení, bez něhož by se profesionálové jen stěží obešli. Jedná se o kompletní vybavení sedmi počítačových pracovišť, ověřený software AutoCAD, CADCON, Revit, SPIRIT, reprografické vybavení pro velkoplošný černobílý tisk, kopírky pro tisk velikosti A4 i A3 a nechybí ani výkonný plotter A0 pro barevný tisk.

Podívejte se na reference z různých nemovitostí

Na webových stránkách firmy atelierkobera.cz najdete bohatý seznam referencí a u každé z nich dostatek fotografií. Ty vám pomohou představit si, co pro vás tým odborníků rád udělá. Podívat se můžete na reference z Lázní Bechyně, KD Sokolovna, bytového domu Želeč nebo Sašina vila, z administrativní budovy ETE a mnoha jiných nemovitostí.

Atelier a jeho činnosti

K vaší spokojenosti vám Ateliér Kobera zhotoví architektonické studie, projekty pro stavební řízení, realizační projekty, urbanistické studie, návrhy interiérů, počítačové vizualizace, projekty teplofikačních sítí, projekty vodovodů a kanalizací…

Podívejte se na webové stránky atelierkobera.cz a zaměřte se na urbanistické studie či cokoli jiné, co potřebujete. Zajisté se zařadíte ke spokojeným klientům.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat