- Reklama -peníze

Pořiďte si kvalitní české matrace a těšte se z jejich výborných vlastností

Není nutné sahat po zahraničních výrobcích, když můžeme podpořit naše společnosti, které zboží, jež si chceme koupit, vyrábí precizně a svému řemeslu dokonale rozumí. To platí kupříkladu o matracích. Kvalitní matrace, do detailů propracované, v mnoha variantách tak, aby si vybral každý zájemce, a za přijatelné ceny, nabízí společnost PURTEX s.r.o., která je na trhu již od roku 1995.

Matrace PURTEX pro vaše zdraví i pohodlí

Kvalitní spánek je pro náš život velmi důležitý. Aby si naše tělo během noci co nejvíc odpočinulo, je důležité vybrat si matraci, která nám poskytne dostatečnou oporu, přizpůsobí se jeho tvaru a umožní měnit polohy bez námahy a narušení spáneku. České matrace jsou proto navrhovány nejlepšími profesionály a odborníky na zdravý spánek.

Samozřejmostí je použití nejmodernějších trendů a technologií. Díky tomu jsou matrace zároveň vysoce kvalitní a vynikají dlouhou životností.

Co zvážit před nákupem matrace?

Aby vám matrace sloužila k plné spokojenosti, je potřeba zamyslet se nad její tvrdostí, materiály, z nichž je vyrobena, ale také rozměry a shodou s roštem, který používáte. Pro ty, kteří mají atypické rozměry postele, společnost ráda vyrobí matrace na míru. PURTEX s.r.o. nabízí i matrace 1 + 1 zdarma, matrace za akční ceny, matrace luxusní, medical nebo třeba dětské.

Pokud máte dobré zkušenosti s pružinovou matrací, líbit by se vám mohla matrace LISA, která je oboustranná a vyniká výraznou pružností a vzdušností. Lze ji tak umístit i na neprodyšný podklad. Pružiny chrání speciální vrstva, nehrozí tím jejich protlačování. K výrobě jsou používány certifikované materiály, má vysoké klinické hodnocení. Jednotlivé vrstvy jsou vyrobeny z pojeného polyuretanu a z kokosovláknité desky, jež uživateli zajistí báječný odpočinek. Potah lze doplnit o ventilační 3D mřížku či zesílený bok.

Pojďte si vybrat na matrace.purtex.cz a uvidíte, že se stanete dalšími spokojenými majiteli kvalitních českých matrací.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat