- Reklama -peníze

Víte, jaký je rozdíl mezi polskou betonovou jímku a jímkou vyrobenou v Čechách / na Slovensku?

Díky internetu dnes můžeme nakupovat jakékoli zboží nejen z Čech, ale i ze zahraniční. Pokud se podíváme na betonové jímky, lidé často srovnávají zboží nabízené u nás a v Polsku. Důvodem je v drtivé většině případů cena. Ta může být mnohdy podobná, ovšem neměli bychom se spoléhat na to, že kvalitní jímky s nízkou cenou jsou stejně kvalitní, jako o tisícovku dražší modely z Čech.

více v článku...

Dopravu polských jímek řeší často zprostředkovatel

Betonové jímky, které nabízí např. společnost Žumpy – STAV s.r.o. vám přiveze sama společnost kdekoli potřebujete. V případě, že si vyberete jímku z Polska, budete řešit nákup u dané polské firmy, která ji vyrobí, a dopravu se zprostředkovatelem, s nímž spolupracuje.

Kvalita polských a českých/slovenský betonových jímek

Abyste při dodání betonové jímky nebyli nemile překvapeni ihned po jejím přivezení, nebo krátce poté, co ji začnete používat, je dobré sledovat, jak dlouho je firma na trhu, jaké má recenze, z jakých materiálů jímky vyrábí, zda je penetruje, zda jsou doplněny o ocelové výztuže, zda si můžete připlatit za nadstandardní vybavení, jakým je např. průjezdová deska s dostatečnou nosností, abyste po ní mohli přejet s autem, pokud potřebujete…

Kvalitní jímka je vám na dosah

Pokud hledáte kvalitní jímky, je ve vašem hledáčku jímka Brno nebo betonová jímka Morava v jiném městě, plně se můžete spolehnout na beton-zumpy.cz, kde koupíte jak jednokomorové žumpy a jímky, tak dvoukomorové betonové žumpy a jímky. Vrchní deska o síle 10 cm je v ceně, za příplatek můžete požadovat vrchní desku o síle 16 nebo 20 cm. Jedná se o kvalitní, levné a certifikované betonové jímky a žumpy, které jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší jakosti. Bohaté příslušenství vám zajistí pohodlí a komfort po čas celé životnosti zboží.

Více na beton-zumpy.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat