- Reklama -peníze

Bílý nábytek se zajímavými detaily v retro stylu, to je kolekce SWEET HOME

Také patříte k milovníkům bílého nábytku? Jestliže se ještě letos chystáte do rekonstrukce jídelny, ložnice nebo třeba obývacího pokoje, určitě zavítejte na webové stránky nabytek-v-kostce.cz, kde najdete kolekce bílého nábytku, z něhož si do svého interiéru jistě vyberete.

K velmi zajímavým a nepřehlédnutelným patří kupříkladu kolekce SWEET HOME, která má prvky retro stylu. Celá kolekce je na pohled velmi sympatická, můžete si vybrat kusy nábytku jen v bílé barvě, nebo v kombinaci bílé s dřevěnými detaily. „Letitým“ tmavým nábytkovým kováním dělá dojem téměř na všechny.

více v článku...

Komody ideální do každého pokoje

Krásné jsou např. komody SWEET HOME, mezi nimiž najdete jak modely, jež jsou celé bílé, tak ty, které mají vrchní a spodní část v barvě dřeva. Komody se výborně hodí na uskladnění všemožných předmětů v jídelně, obývacím pokoji, ale také v ložnici nebo třeba v prostorné chodbě či vstupní hale. Moderní a zajímavé jsou komody šuplíkové. Stačí vám malá komoda se čtyřmi šuplíky umístěnými nad sebou, kterou chcete umístit na chodbu? Nebo hledáte komodu širší, která bude mít šuplíky ve dvou řadách pod sebou, anebo nahoře dvě zásuvky vedle sebe a pod nimi tři dlouhé přes celou šířku nábytku? Stačí si vybrat. Samozřejmě i policové komody jsou vám k dispozici.

Zaměřeno na ložnici

Kolekce SWEET HOME má soustu kusů nábytku určených pro zařízení ložnice. Zvolit můžete jak uvedené komody, tak poličky, nádhernou rustikální manželskou postel, a k ní nepřehlédnutelné noční stolky. Masivní dřevěná postel vás nadchne svou pevností a odolností. Vybírat můžete z několika typů i velikostí.

V rustikálním stylu je vyrobena i kolekce WHITE HOME, jež má právě teď spoustu modelů za výborné akční ceny. Navštivte e-shop nabytek-v-kostce.cz a přesvědčte se sami, že i kvalitní nábytek může být cenově dostupný.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat