- Reklama -peníze

Čím vybavit vaši pracovnu, aby vám co nejlépe sloužila?

Ať už máte pracovnu ve svém domě, abyste mohli pracovat z domu, nebo dojíždíte do své menší firmy, kde je vaše kancelář, v obou případech by měly být tyhle místnosti zařízeny funkčně i s citem na estetiku. Komfortní, kvalitní, hezké a cenově dostupné vybavení najdete na finecase.cz.

více v článku...

Mít si kde uložit dokumenty, knížky, doklady i vše ostatní

Kancelářský stůl a židli si většinou pořídíme ve vyhovující kvalitě. Zapomínáme ale často na prostory, do nichž uložíme to, co budeme chtít skrýt před zraky ostatních, nebo jednoduše od bezpečí. Za tímto účelem si můžete pořídit praktickou mobilní skříňku na spisy v černém provedení. Je dostatečně prostorná, má 3 zásuvky, uzamykatelný ocelový podstavec se závěsnými kolejnicemi na pořadače, je stabilní i při vysoké zátěži, snadno posunovatelná a vejde se i pod pracovní stůl.

U šanonů a mnoha knih, brožur nebo příruček i dalších věcí, nám vůbec nevadí, když na ně bude vidět. Za tímto účelem můžete zvolit třeba industriální police VASAGLE. Pětistupňová stabilní knihovna, regál, stojací police vám v mnohém pomůže, a navíc vypadá naprosto dokonale. Kombinace rustikální hnědé barvy a černé barvy konstrukce dělá z tohoto nábytku ten správný a zajímavý nejen do kanceláří a pracoven.

Na ocenění či dekorace z cest i obchodních partnerů

Pokud se vám daří a máte různá vyznamenání, medaile, upomínkové předměty, nechte je v kanceláři vyniknout. Pomoci vám můžete kostková police na knihy, ale nejen na ně. Do polic můžete umístit cokoli, co chcete či potřebujete. Jde o volně stojící kus nábytku, můžete jím opticky místnost také přepažit nebo z boku zakrýt pracovní stůl i vaši židli.

Mnohé zboží do pracovny, ale také ložnice, obýváku nebo třeba studentského pokoje, najdete na webových stránkách finecase.cz.


Krásný doplňěk pracovny je gramofon, který působí luxusně a můžete si stylově pouštět oblíbené písničky.


Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat