- Reklama -peníze

Dveře a zárubně

Pobývali jste někdy v domě či bytě zcela bez interiérových dveří? Pokud ano, určitě jste si všimli, že nejen že většina lidí se necítí v takovém prostoru komfortně a trpí pocitem omezení soukromí, ale absence dveří má i velký vliv na akustiku místností a i na jejich vzhled. Samozřejmě někdy dává smysl propojení prostoru bez narušení dveřmi, ale většinou to neplatí pro celý byt či dům a dveře jsou tak nezbytným prvkem každého obydlí.

Pakliže řešíte, jakými dveřmi vybavit svůj byt či dům, pak vězte, že i dveře podléhají trendům a výběr je opravdu široký. Kromě materiálu a rozměru (kdy ovšem není žádný problém pořídit dveře na míru) můžete vybírat mezi dveřmi plnými a více či méně prosklenými, s různými zdobnými prvky a rozličnou povrchovou úpravou.

Dveře navíc nemusí být jen klasické, ale taktéž se do módy vrací dveře posuvné, kdy hitem posledních let jsou zásuvné interiérové dveře tzv.do pouzdra, kdy dveře při otevření nezabírají žádný prostor a nikde vizuálně ani prostorově nepřekáží. Na tento typ dveří je ale třeba myslet již při výstavbě či rekonstrukci. Kromě dveří pak je třeba vybrat  i kování, kliky, zámky, kdy aktuálně vedou ty magnetické. Čím dál tím více lidí se pak i při pořizování dveří obrací na řemeslníky, speciálně truhláře, když dveře na míru již nejsou z finančního hlediska nedostupným luxusem a výroba přesně dle požadavků zadavatele a tedy zcela na míru nejen rozměrům je ideálním řešením pro co nejlepší funkčnost dveří.

Pokud se zrovna po dveřích a jejich dodavatelích i výrobcích poohlížíte, mohl by vám velmi pomoci systém poptávky. Stačí popsat svou představu např.na webu poptávej.cz a zcela zdarma a bez závazků pak jen vybírat ze zaslaných nabídek ověřených dodavatelů. Můžete přidat i konkrétní rozměry, plánky, náčrty i fotografie a poptávka jednoduše doputuje k těm, kteří vám mohou pomoci.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat