- Reklama -peníze

Elektro revize: Pravidelné kontroly spotřebičů a instalace

Elektro revize rozhodně není radno podceňovat, nabízí totiž způsob, jak aktivně zajistit bezpečný provoz a chod různých spotřebičů, instalací a elektrozařízení. Neváhejte se proto obrátit na profesionální firmu, která pro vás zajistí všechny formality a spolehlivou revizi.

více v článku...

Elektroinstalace

Revize elektroinstalace musí proběhnout u nově zavedené elektroinstalace. Další specifickou skupinou jsou pak mimořádné revize, ke kterým dochází po úpravách či opravách elektroinstalace. Velmi významné jsou pak pravidelné revize elektroinstalace a elektrorozvodů. Ty probíhají v určitých lhůtách – liší se zejména dle toho, v jakém prostředí se instalace nachází. Základní elektro revize by měla proběhnout jednou za pět let, ovšem v rizikovém prostředí se tato doba výrazně zkracuje.

Elektrospotřebiče

Na různých pracovištích se často setkáme s elektrospotřebiči, které také potřebují pravidelnou kontrolu. I pro revize elektrospotřebičů se daná lhůta liší dle způsobu užívání. Ve veřejně přístupných prostorách je revize nutná jednou za rok až dva, pro spotřebiče používané při průmyslové a řemeslné činnosti ve vnitřních prostorách se pak tato doba zkracuje na 6 až 24 měsíců. Nejčastěji jsou revize elektro nutné u elektrospotřebičů ve vnějším prostředí – jednou za 3 až 6 měsíců.

Elektrozařízení

V neposlední řadě je třeba myslet také na revize elektrozařízení. Zkušení pracovníci z Pražské revizní nabízí revize a práce na zařízeních vysokého a velmi vysokého napětí. Postarají se tedy o revize na zařízeních v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV a 400 kV. Dále pak nabízí měření velmi malých přechodových odporů, revize a měření spínacích časů vypínačů a plnění přístrojů plynem SF6.

Služby profesionální firmy nabízí značné výhody – nemusíte složité řešit jednotlivé revize. Namísto toho se odborníci postarají o všechny prvky využívající elektrický proud ve vašem objektu najednou.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat