- Reklama -peníze

Jaké řešení pro vaši koupelnu vybrat

Nejběžnějším vchodem do sprchového koutu jsou skleněné dveře. Jejich umístění, způsob otevírání a konstrukce určují, zda se při používání sprchy cítíme pohodlně a volně se pohybujeme. Ačkoli hodně závisí na rozložení a velikosti samotné koupelny, je vhodné vědět, jaký typ dveří můžeme vzít v úvahu při plánování vybavení koupelny sprchovým koutem.

více v článku...

Sprchové kouty do malé i velké koupelny

Velké množství designových řešení, která v současné době nabízejí výrobci sprchových kabin, umožňuje vybavit většinu koupelen pohodlným sprchovým panelem. Sprchový panel se používá zejména v malých místnostech – a to jsou často koupelnové interiéry v blocích – a v podkrovích s mnoha sklony a výklenky. Ten lze úspěšně použít k vytvoření pohodlného místa pro každodenní mytí. Další výhoda koupelny se sprchou umístěnou v horním patře je relativně nízká stropní zátěž.

Samostatná místa pro sprchu jsou také k dispozici v prostorných koupelnách s hydromasážní vanou, které se pohodlně používají. Aniž byste čekali na naplnění velké vany, můžete si kdykoli dát osvěžující a energizující koupel v jemně tekoucích proudech, které nabídne sprchová hlavice s dešťovou sprchou. Toto pohodlné řešení, které doplňuje koupelny, působí jako domácí lázně, kde péče o pleť spolu s doprovodnou aromaterapií nějakou dobu trvá. Sprcha je v tomto případě užitečnou alternativou, když není čas na relaxaci ve vaně.

Výběr sprchové kabiny

V koupelnách, kde se kvůli omezenému prostoru počítá každý volný metr čtvereční, bude nejlepší volbou rohová kabina v jednom z vybraných tvarů. Můžete si vybrat sprchové kouty ze čtvercových, obdélníkových, pětiúhelníkových, oválných a kulatých modelů. Prostornější koupelny mohou být vybaveny stejně funkčními, ale také ozdobnějšími a prostornějšími nástěnnými, výklenky a volně stojícími kabinami. Zde můžete do niky zvolit dvoukřídlé dveře.Větší moderně zařízené koupelny jsou doplněny uspořádáním šatny s minimalistickým zasklením oddělující prostor pro sprchování nebo dešťovou sprchu od zbytku místnosti.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat