- Reklama -peníze

Nejlepší úložná řešení, aneb jak na malý prostor a hodně věcí

Čím déle bydlíme na jednom místě, tím více hromadíme další a další věci a máme větší a větší potřebu je někam uložit. Mnohdy je daná potřeba způsobena i tím, že se rozroste rodina o dalšího člena, nebo se začneme věnovat novému zájmu. Kam ale uložit všechny svršky, spoustu oblečení a spoustu krabic se vším možným, čeho se nechceme a nemůžeme vzdát? Řešením jsou stále modernější šatny či šatní skříně na míru.

více v článku...

Šatna není jen pro bohaté

Pod pojmem šatna si již nemusíte představit velkou samostatnou místnost, ve které naleznete množství skříní, polic, šuplat či přihrádek. Šatnu lze vystavět i v relativně malém prostoru např. oddělením části chodby či vyčleněním části jedné z místností. Šatna vám umožní komfortní uložení veškerého šatstva včetně sezonního, mnohdy lze do šatny zakomponovat i botník a uzavřené skříně, do kterých můžete uložit prakticky cokoli. Moderní jsou i tzv. šatny otevřené, tedy bez dvířek, pouze s háčky či tyčemi na ramínka. Věci jsou ihned po ruce, nemusíte je složitě hledat a opravdu se nemusíte bát, že by se na ně více prášilo nebo že by nebyl na otevřenou šatnu hezký pohled. Naopak vás bude sama nutit věci věšet zpět na ramínka a nikde nepovalovat.

Málo prostoru, hodně věcí?

Pokud vám prostor neumožní výstavbu samostatné šatny, perfektním řešením jsou vestavěné skříně nebo šatní skříně na míru. Šatní skříň na míru lze umístit mnohdy do jinak nevyužitých prostor. Nikde tak nepřekáží, naopak umožní uložit za jejich dvířka cokoli si zamanete. Maximálně využijete prostor, byt opticky zvětšíte a dveře můžete využít i třeba jako zrcadlo.

Máte už jasnou představu, jak mají šatní skříně či šatna vypadat? Pak zbývá už jen nalézt šikovného dodavatele. Neznáte žádného truhláře? Nevíte dle čeho vybrat? Zkuste firemniprofil.cz. Naleznete na něm přehledně dle lokality, oboru i hodnocení velké množství firem, jimž může být směřována vaše poptávka. Kontakty budete mít ihned k dispozici a jistě dobře vyberete například podle recenzí firem a řemeslníků.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat