- Reklama -peníze

Láká vás krb s výměníkem? Zajistí příjemnou atmosféru i teplo v místnostech

Krby s výměníkem jsou zajímavé tím, že spojují teplovzdušný přenos tepla a přenos tepla vodním médiem. Díky tomu je dosaženo rovnoměrného rozložení tepla do všech vytápěných místností. Je ale velmi důležité správné dimenzování velikosti krbu čili krbové vložky tak, aby se dalo dosáhnout ideální tepelné pohody v prostoru, kde je krb instalován a v místnostech vytápěných radiátory.

více v článku...

Krbová kamna s teplovodním výměníkem

Za přijatelnou cenu můžete pořídit např. kvalitní kamna s výměníkem od společnosti HAAS + SOHN. Kupříkladu model ANDRUS s výměníkem jsou k dostání ve dvou barevných provedeních. Do radiátorů předává jejich výměník až 11 kW výkonu. Můžete jej použít jako hlavní zdroj vytápění, v menších domech nahradí i kotel. Z bezpečnostního důvodu automatický regulátor primárního vzduchu dokáže při výpadku proudu utlumit hoření, aby nedošlo k poškození kamen. Výkon je 5 – 14,9 kW, účinnost 85 %, vytápěcí schopnost 268 m3, palivo lze použít dřevo, dřevěné i uhelné brikety. Velkou předností krbových kamen s výměníkem od HAAS + SOHN je jednoduchá, patentovaná technologie čištění výměníku. Nečistoty z trubek výměníku snadno a rychle odstraníte posouváním stírací lišty. Kamna přitom není nutné nechávat vyhasnout, čistit můžete kdykoli.

Vyberte si na krbova-kamna.com

Ať už potřebujete poradit s výběrem krbu s výměníkem, hledáte krbová kamna různých typů nebo se díváte po litinových kamnech, tohle zboží, ale i mnohé jiné, najdete na krbova-kamna.com. Velmi dobře vám zde poradí, doporučí nejlepší řešení, které je individuální právě pro vás, ať už nahrazujete stávající typ kotle či kamen, nebo jste nově postavili dům a krbová kamna či jiný typ vytápění řešíte poprvé.

Na webových stránkách krbova-kamna.com si jistě vyberete.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat