- Reklama -peníze

Bytový textil dovede zcela pozměnit ráz vaše interiéru. Víte, nač jej použít?

Je na první pohled patrné, jak velký rozdíl představuje bytový textil v našich domovech. Pokud vstoupíte např. do dětského pokoje, kde je rozmanitost a barevnost bytového textilu hojně využita, budete se rozplývat nad tím, co vše můžete spatřit a jak lze textil využít. Na rozdíl od toho dětský pokoj, kde bytový textil nehraje roli, bude působit strohým a neosobním dojmem. A to platí o všech místnostech, které můžete v bytě či domě najít.

Nakupte kvalitní a levný bytový textil

Abyste si doma mohli vyrobit např. povlaky na polštáře či podsedáky, nový ubrus, běhoun na stůl, také závěsy nebo třeba nový potah na gauč, je nutné, abyste byli zruční a věděli, kde si tento typ textilu koupit. K žádaným patří bytový textil Jiří Réman z Velké Bíteše. Můžete ho sledovat např. na FB, kde zjistíte spoustu aktualit a zajímavostí. Kontaktovat jej s dotazem můžete i na tel. č. +420 566 532 962 nebo na mailu reman.j@seznam.cz. Prodejna sídlí na Masarykově nám. 19. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hod a v sobotu od 8:00 do 11:00 hod.

Např. 26. 10. Zde přidali fotografie s novými druhy potištěné bavlny a novými typy chňapek pro vaši radost a bezpečnou práci s horkými předměty v kuchyni. Můžete tak už koupit i látky s vánočním motivem. Jestliže si přejete ušít nová prostírání s vánoční tematikou, směle do vybírání, látka na vás čeká, jen ji koupit a pustit se do díla.

Bohatá nabídka látek i služeb

Kromě bytového textilu můžete nakoupit i koberce, vinyly. Také provádí podlahářské práce, o které můžete požádat.

Navštivte prodej bytového textilu ve Velké Bíteši na náměstí. Budete jistě spokojeni jak s kvalitou zboží, tak s cenami i přístupem prodejce. Z koupené látky si můžete ušít vánoční zástěru nebo třeba hezkou utěrku. A šít můžete naučit i dcerku nebo syna.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat