- Reklama -peníze

Máte rádi geometrické tvary a hledáte nové osvětlení? Poradíme Vám s výběrem

Pokud si vybereme kvalitní a designově zajímavé osvětlení, a je docela jedno, jestli se jedná o závěsný lustr, vysokou stojací lampu nebo třeba nástěnné svítidlo, máme o výrazný prvek v místnosti rázem postaráno. Právě geometrické tvary byli, jsou a budou moderní, proto je můžeme vidět na tapetách, kobercích i moderních pohovkách. Jestli chcete „rozbít“ všednost v obývacím pokoji nebo ložnici, podívejte se na novinku v podobě designových LED světel Brilliant na osvetleni-daylight.cz.

více v článku...

Potřebujete stropní či nástěnné LED svítidlo?

Pokud hledáte světlo na strop či stěnu, vsadit můžete na LED svítidlo GWYN ve zlaté barvě. Jde o velmi povedenou novinku, která na první pohled zaujme. Spojením jednoduchých kvadratických tvarů a netradiční barevném provedení vznikl „kousek“, který jistě stojí za pozornost. Tělo tvoří hliník s jemnou strukturou. Svítidlo tvoří 2 samostatné světelné elementy, uvnitř nichž se nachází výkonné integrované LED diody pro vysoce účinné osvětlení interiéru. Namontovat svítidlo můžete na zeď i strop. Součástí jsou stmívatelné integrované LED diody v barvě teplá bílá 3000K s celkovým příkonem 18W a světelnou účinností 950 lumen, což odpovídá 80W běžné žárovce.

Závěsné svítidlo GWYN

Ve stejném duchu je zhotoveno stmívatelné závěsné LED svítidlo GWYN ve zlaté barvě. Tvoří jej 3 kvadratické elementy s LED 60W, tedy 6200 lumen a v barvě teplé bílé 3000K. Svítidlo je výškově polohovatelné se třemi stupni regulace. Stmívá se běžným spínačem.

Dotvořte atmosféru v místnosti stolní LED lampou

Do třetice ve stejném stylu můžete na osvetleni-daylight.cz koupit designovou stolní LED lampu GWYN zlatou. Stejně jako u dvou výše uvedených je ve stylu GLAMOUR, má LED 16W, 2000 lumen a barva světla je příjemná bílá teplá 3000K.

Více na osvetleni-daylight.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat