- Reklama -peníze

Fošny, řezivo, trámy, ale i schodiště a nábytek z masivu koupíte na DrevoUJe.cz

Jestliže stavíte, rekonstruujete nebo po letech konečně doděláváte drobnosti na vašem domě, a jste zároveň milovníci dřeva, možná vám přijde vhod informace, kde najít firmu zpracovávající dřevo do mnoha podob. Jde o drevouje.cz, společnost pana Michala Štěpánka z Nové Vrchoslavi u Krupky.

Pan Štěpánek se primárně věnuje zpracování kulatiny na fošny, trámy, latě a podobně. Vzniká zde i sklad truhlářského řeziva.

více v článku...

S respektem přírodě a láskou ke dřevu

Pan Štěpánek dřevem doslova žije, a i to je vysvětlení, jak je možné, že se rozhodl pro projekt, který můžete sledovat na Instagramu s názvem TINY HOUSE. Oč se jedná? Jednoduše, o stavbu malého, útulného, kvalitního domku prováděnou svépomocí. Pokud máte Instagram, můžete jeho postup v dokončení TINY HOUSE sledovat i vy.

Ve chvílích, kdy mu zbývá čas, se rád zabývá i výrobou jednoduchého, ale precizně zpracovaného nábytku z masivu. Jak se říká: „V jednoduchosti je krása.“, a přesně tohle potvrzuje nábytek z dílny pana Štěpánka.

Ve fotogalerii na drevouje.cz najdete fotografie několika výrobků, které se vám s velkou pravděpodobností zalíbí. Je na nich vidět, že byly vyrobeny s láskou, pokorou a co nejlépe, což je filozofie p. Štěpánka.

Nechte si pořezat své dřevo

Rostl vám na zahradě 70 let smrk a rádi byste si z něj nechali zhotovit fošny? Nebo chcete pořezat jiné své dřevo? I to můžete u DŘEVOUJE poptávat. Díky videím pana Štěpánka se lze podívat, jak dochází ke zpracování dřeva, co obnáší pořezání kulatiny na latě a mnohé jiné.

Ať už vás čeká stavba schodiště, dřevěného balkonku, altánu, podlahy terasy nebo cokoli jiné, na drevouje.cz si můžete koupit kvalitní masiv pro vaše účely. Se zpracovaným dřevem i přístupem pana Štěpánka budete jistě spokojeni.

Instagram: https://www.instagram.com/drevouje/

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat