- Reklama -peníze

Máte zvědavé sousedy? Pořiďte si zástěnu a užívejte si soukromí dosyta!

Mnozí z nás mají jistě zkušenost se sousedy, kteří neustále nahlíží přes náš plot a narušují naše soukromí. Poohlíží se, co je nového, nebo si zkrátka chtějí neustále povídat ve chvílích, kdy jen tak sami na zahradě relaxujete, slavíte narozeniny svých dětí nebo pracujete. Hledáte řešení, jak zajistit soukromí? Výsadba živého plotu je možná, avšak na vzrůst stromů do potřebné výšky byste si museli nějakou dobu počkat. Umělý „živý“ plot je možné nainstalovat během jednoho dne a zástěna je na světě!

Co je umělý „živý“ plot

Umělý „živý“ plot představuje různé umělé rostliny, které výborně poslouží jako zástěna či předěl. K dostání jsou v mnoha variantách a dekorech. Zajímavý je například umělý břečťan, který je od toho pravého téměř k nerozeznání. Spadá do kategorie umělých panelů, které jsou dodávány ve velikosti 50 x 50 cm. Kromě toho, že jej lze namontovat na plot, můžete jej využít pro tvorbu zástěny také v interiéru. Panely lze vzájemně spojovat dle potřeby a také jednoduše zkrátit nůžkami. Na všechny panely se vztahuje záruka 5 let, barevná stálost je garantována na 8 let. Panely jsou odolné mrazu i nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Další varianty zástěn a jejich využití

Každá zástěna nemusí být nutně z umělé zeleně. Na florum.cz dále naleznete plachty v dekoru dřeva či kamenů, bambusové rohože, umělý ratan nebo dekorativní desky. Plachty, rohože i umělý ratan mohou dobře posloužit jako zástěna na plot, ale také na balkon. Díky nim nejen že vznikne soukromí, v průběhu parných dní vám zajistí také trochu stínu. Dekorativní desky jsou vhodné nejen do exteriéru, ale také do interiéru. V jakémkoliv dekoru je můžete umístit do domácnosti, kde nemusí tvořit zástěnu, ale pěkný designový prvek v jakékoli části. Dále je možné využít je také v případě, že potřebujete skrýt například stěnu, z níž si vaše děti vytvořily malířské plátno.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat