- Reklama -peníze

Objednejte si kvalitní dveře, které dbají na bezpečnost a další aspekty

Při výběru vstupních dveří je důležité, aby celkově zapadaly do prostředí domu a aby k němu ladily, to však ani zdaleka není všechno. Pokud upustíme od stránky estetiky, přesuneme se k důležitosti bezpečnosti dveří a k dalším důležitým aspektům, které nám mohou zajišťovat i zvukovou a tepelnou izolaci. Prohlédněte si nabídku dveří od dodavatele Okna JIS, který se na trhu pohybuje již více než 30 let, v průběhu kterých mohl poznat veškeré požadavky svých zákazníků a sortiment přizpůsobit jejich potřebám.

Vyberte si z materiálu, který vám bude nejvíce vyhovovat

Okna JIS nabízí dveře, které mohou být vyrobeny z plastu, hliníku anebo dřeva. I když jsou každé dveře odlišné, něco je spojuje. Je to jejich kvalita, s níž souvisí jejich dlouhá životnost. Dále je to důraz na bezpečnost, tepelně a zvukově izolační vlastnosti a v neposlední řadě také snaha o krásný vzhled.

Prvním materiálem, z něhož mohou být právě vámi objednané dveře, je plast. Plastové dveře JIS jsou zákazníky velmi oblíbené a to díky dobrému poměru ceny a kvality. Na údržbu jsou velmi nenáročné. Stačí je totiž čas od času setřít hadříkem, odstranit z nich prach, pyl či jiné nečistoty a dveře opět vypadají jako nové. Plastové dveře jsou opatřeny bezpečnostními prvky, díky kterým k nim náleží bezpečnostní certifikát R3.

Druhým materiálem, který je u dodavatele dostupný, je hliník. Dveře z hliníku jsou vysoce nadčasové, hodí se nejen pro novostavby, ale také pro průmyslové budovy či kancelářské prostory. Hliník je velmi pevným materiálem, který jen podporuje bezpečnost kvalitního kování dveří. Také hliníkové dveře se mohou pyšnit kvalitní zvukovou i tepelnou izolací.

V neposlední řadě musí být řeč také o dřevěných dveřích, které jsou vyráběny z kvalitních českých dřevin, opatřeny impregnací, aby byla jejich životnost co nejdéle prodloužena a byla zajištěna jejich odolnost a stálost. Dřevěné dveře jsou o trochu více náročné na údržbu, při správné péči se vám však svým přírodním vzhledem a dlouhou životností bohatě odvděčí.

Dveře je v neposlední řadě možné doplnit o ozdobné výplně, které navíc propustí do vstupních prostor trochu denního světla.

Kontaktujte nás

Kontaktujte odborníky z Okna JIS. Poradí vám se všemi otázkami při výběru dveří, doporučí ty, které jsou nejvhodnější a budou nápomocní při montáži. V neposlední řadě zajistí kvalitní záruční i pozáruční servis. Pořiďte si dveře, na které se budete moci spolehnout, inspirovat se můžete například v showroomu.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat