- Reklama -peníze

Znáte Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků ČR, z. s.?

Každý z nás se může dostat do nepříjemností, prožívat složité situace, těžké časy. V takových chvílích platí, že je dobré mít v záloze někoho, na koho se můžeme kdykoli spolehnout. To nám spolehlivě ulehčí zvládnutí čehokoli. V tíživé situace si ocitají i bytová družstva nebo společenství vlastníků jednotek. Ti se mohou obrátit právě na SMBD neboli Sdružení bytových družstev a SVJ.

Seznamte se s SMBD

SMBD nabízí konzultační, poradenskou a publikační činnost. Jsou realizovány za přispění prostředků státního rozpočtu ČR a programu Ministerstva pro místní rozvoj. Pokud se stane SVJ nebo bytové družstvo členem organizace, získává určitý počet konzultací za rok zdarma, další v pořadí jsou pak zpoplatněny částkou 100 Kč za administrativu. V případě, že zájemce o poradenství není členem SMBD, je zpoplatněna každá konzultační poradenská a publikační služba. Je proto výhodné, aby SBD nebo SVJ patřily mezi členy a přihlásili se do SMBD.

Přehled nabízených služeb

Využít můžete odborné poradny právní, ekonomickou a daňovou poradnu, technické služby, všeobecné poradenství a program CICB, finanční poradenství, administrativní služby, internetovou poradnu i poptávku služeb firmy SMBD – Servis, s.r.o.

Jak již bylo uvedeno, členové SMBD mají v kalendářním roce dvě odborné poradny (dvě právní a dvě ekonomické) zdarma, za třetí a každou další poradny platí administrativní poplatek ve výši 100 Kč.

Sdružení bytových družstev a společenství vlastníků ČR, z.s., to je oporad při vaší nejistotě a ve složitých otázkách, záštita pro špatné časy, kdy vás dostihnou problémy a hrozí újma vašim právům a zájmům. Vzájemně se podporující členové spolku pro orientaci ve smršti právních předpisů a nových povinností si také radí a vyměňují své zkušenosti.

Více informací najdete na bytovadruzstva.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat