- Reklama -peníze

Objednejte si mytí fasády, které vrátíme její původní vzhled

Pozorujete, že zářivá barva vaší fasády je dávno pryč? Po pár letech je to naprosto běžné a jestliže žijete na rušném sídlišti, poblíž dálnice nebo průmyslového areálu, kde je vysoký výskyt emisí, petrochemických podniků či kotelen, zašednou fasády ještě dříve, avšak nepěkný vzhled není ani zdaleka jediným problémem. Znečištění fasády dále snižuje životnost nemovitosti.

Věděli jste, že navrácení barvy není možné pouze skrze nový nátěr, ale také pomocí jejího vyčištění? Společnost Nátěry KBN se na mytí fasády specializuje dlouhá léta, a je profesionálem v oboru. Kromě toho, že zbaví fasádu běžného znečištění, poradí si také s graffiti.

Proč je mytí fasády doporučováno

Pokud by se vás někdo zeptal, jaké jsou benefity mytí fasády, jako první vás jistě napadne obnova barvy, v čemž máte samozřejmě pravdu, avšak není to jediný benefit, který s mytím fasády souvisí. Dalším benefitem je zbavení stěn plísní, řas a mechu, které se na fasádě mohou vyskytovat. Dále díky ní můžete prodloužit životnost zateplovacího systému. Tento proces je doporučeno provádět jednou za 5 – 7 let v případě, že fasáda není natřena kvalitní barvou Caparol, na kterou se vztahuje záruka 8 – 12 let a na tuto dobu se prodlužuje i interval mytí.

Jak mytí fasády probíhá

Před každým mytím fasády je zjištěn konkrétní typ znečištění a je testován fasádní materiál, aby bylo možné vybrat správné čistící prostředky a také způsob čištění. Díky tomu se nemusíte obávat, že by byla fasáda jakkoliv poškozena. V rámci mytí je na fasádu nanášena preventivní ochrana proti plísním, řasám a lišejníkům a také proti savosti fasády.

Jaké další služby si můžete objednat

Nátěry KBN se dále specializují na nátěry fasád a střech a také na jejich mytí. V neposlední řadě si můžete objednat také mytí chodníků nebo dlažby, díky čemuž připravíte krásnou podívanou na okolí vašeho domu.

Neváhejte a obraťte se ne profesionály z oboru, kteří se pyšní 465 spokojených klientů, kteří jen potvrzují kvalitu prováděné práce napříč celou Českou republikou.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat