- Reklama -peníze

Víte, že čištění fasády je stejně důležité, jako úklid interiéru domu?

Ať už bydlíte ve vlastním domě či bytě, měli byste vědět, že mytí fasády je stejně tak důležité, jako úklid vnitřních prostor domácnosti, což samozřejmě není nutné provádět ve stejných časových intervalech. Mytí fasády je doporučováno provádět jednou za 5 – 7 let a my vám řekneme, proč tomu tak je.

Proč je vhodné mýt fasádu na nemovitostech

Jako první vás možná napadne, že silně znečištěná fasáda domu, který je umístěn v centru města, nedaleko dálnice nebo vedle průmyslového zařízení, působí pouze nevzhledně, avšak není tomu tak. Fasádu mohou napadat plísně, řasy, lišejníky nebo atmosférické nečistoty, které se kromě nehezkého vzhledu podílí také na zkracování doby životnosti fasády. Díky mytí fasády dosáhnete delší životnosti zateplovacího systému a v neposlední řadě i probarvenosti omítky.

Jak je mytí fasády prováděno

Mytí fasády je nejčastěji prováděno za jemného tlaku studené vody, přesný postup je však volen po určení konkrétního typu znečištění a následného otestování fasádního materiálu, které je nutné k tomu, abychom mohli posoudit, jak bude fasáda reagovat s čistícími prostředky.

Po umytí na fasádu běžně aplikována preventivní ochrana, která ji ochrání před plísněmi, řasami, lišejníky a sníží její savost.

Co dalšího v nabídce najdete

Kromě likvidace plísní, řas a dalších nečistot, které se na fasádě běžně nachází a my je likvidujeme mytím fasád, se specializujeme také na odstranění graffiti, na které používáme speciální antigraffiti přípravky pro profesionální vyčištění zdí.

Povolejte na pomoc profesionály

Firma Nátěry KBN s.r.o. je profesionálním poskytovatelem mytí fasád. Kromě toho se specializuje také na nátěry fasád rodinných i panelových domů, nátěry fasád, nátěry střech, jejich mytí a čištění dlažeb.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat