- Reklama -peníze

Podle čeho vybrat vchodové dveře?

Vchodové dveře jsou bránou do našeho domova. Měly by tedy reprezentovat a navíc být dokonale funkční. Širokou nabídku různých modelů naleznete na stránkách společnosti JIS. Jaké modely si tedy můžete vybrat?

více v článku...

Plastové dveře

Plastové dveře, které nabízí společnost JIS, poskytují maximální bezpečnost, neboť splňují všechny potřebné normy a podmínky. Navíc disponují certifikátem bezpečnostní třídy R3 a RC3. Vybrat si můžete z různých modelů, které se liší vzhledem. Hospodyňky uvítají fakt, že jsou bezúdržbové a za přijatelnou cenu. Mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Jsou mimořádně odolné vůči vlivům nepříznivého počasí.

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře poskytují moderní a luxusní vzhled. Mají skvělou tepelnou izolaci a to díky profilu s izolačními zónami, které jsou vyplněné pěnou. Kromě toho poskytují maximální bezpečí a vysokou odolnost a jsou tak vhodnou volbou i do panelákových domů nebo budov provozního charakteru. Mají precizní konstrukční řešení a jsou prakticky nezničitelné. Bonusem je tvárnost materiálu, který nabízí jakákoli architektonická řešení. Zvolit si můžete rozměry, které do svého interiéru potřebujete. 

Vybírat můžete ze široké nabídky designů a barev RAL nebo Les Couleurs® Le Corbusier, které jsou vhodné do každého interiéru.

Dřevěné dveře

Vyrábějí se z prvotřídního materiálu (z kvalitních českých dřevin), který zajišťuje jejich vysokou tvarovou stabilitu. Poskytují dokonalou ochranu proti prachu, hluku a vlhkosti. Vzhledem k tomu, že dřevo je přírodní materiál, nabízejí nádherný vzhled. Snadno se ovládají. Odolnost a stálost dveří podpoří hloubková impregnace.

Posuvné systémy

Umožní  vstup na terasu nebo balkon. Jedná se o pohodlné  řešení, které navíc šetří prostor. V nabídce společnosti JIS naleznete sklopně posuvné a zdvižně posuvné dveře. Parametry tepelné izolace mají nejvyšší úroveň. Díky různým konstrukčním variantám velmi snadno propojíte jejich funkčnost i tolik potřebný komfort.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat