- Reklama -peníze

Podle čeho vybrat vchodové dveře?

Vchodové dveře jsou bránou do našeho domova. Měly by tedy reprezentovat a navíc být dokonale funkční. Širokou nabídku různých modelů naleznete na stránkách společnosti JIS. Jaké modely si tedy můžete vybrat?

Plastové dveře

Plastové dveře, které nabízí společnost JIS, poskytují maximální bezpečnost, neboť splňují všechny potřebné normy a podmínky. Navíc disponují certifikátem bezpečnostní třídy R3 a RC3. Vybrat si můžete z různých modelů, které se liší vzhledem. Hospodyňky uvítají fakt, že jsou bezúdržbové a za přijatelnou cenu. Mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Jsou mimořádně odolné vůči vlivům nepříznivého počasí.

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře poskytují moderní a luxusní vzhled. Mají skvělou tepelnou izolaci a to díky profilu s izolačními zónami, které jsou vyplněné pěnou. Kromě toho poskytují maximální bezpečí a vysokou odolnost a jsou tak vhodnou volbou i do panelákových domů nebo budov provozního charakteru. Mají precizní konstrukční řešení a jsou prakticky nezničitelné. Bonusem je tvárnost materiálu, který nabízí jakákoli architektonická řešení. Zvolit si můžete rozměry, které do svého interiéru potřebujete. 

Vybírat můžete ze široké nabídky designů a barev RAL nebo Les Couleurs® Le Corbusier, které jsou vhodné do každého interiéru.

Dřevěné dveře

Vyrábějí se z prvotřídního materiálu (z kvalitních českých dřevin), který zajišťuje jejich vysokou tvarovou stabilitu. Poskytují dokonalou ochranu proti prachu, hluku a vlhkosti. Vzhledem k tomu, že dřevo je přírodní materiál, nabízejí nádherný vzhled. Snadno se ovládají. Odolnost a stálost dveří podpoří hloubková impregnace.

Posuvné systémy

Umožní  vstup na terasu nebo balkon. Jedná se o pohodlné  řešení, které navíc šetří prostor. V nabídce společnosti JIS naleznete sklopně posuvné a zdvižně posuvné dveře. Parametry tepelné izolace mají nejvyšší úroveň. Díky různým konstrukčním variantám velmi snadno propojíte jejich funkčnost i tolik potřebný komfort.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat