- Reklama -peníze

Pořiďte dětem postele z masivu, které si zamilují. Spokojené budou ony i vy

Nejen v místnostech, jako jsou obývací pokoj, ložnice nebo kuchyně, můžeme použít masiv. Krásně se bude vyjímat i v dětském pokoji. Lze do něj vyřezat různé obrázky, znaky. Stejně tak můžeme koupit nejeden barevný kousek, který bavit děti malé i velké.

Kvalitní a cenově dostupný nábytek z masivu do dětského pokoje, najdete na nabytek-v-kostce.cz.

více v článku...

Dětská postel Hvězda z masivu

Důkazem toho, jak hezky umí dětské postele z masivu vypadat, je model s názvem Hvězda. Jedná se o stylovou postel z masivu, která je určená především pro menší děti. Postel má ochrannou bariéru, aby nedošlo k pádu dítěte z postele. Použitý masiv je kvalitní, postel je zhotovena precizně, do detailů propracovaná. Na čelech jsou vyřezané hvězdy a měsíc, aby se dětem lépe usínalo.

Oblíbený dětský stoleček se židličkami

Když se vám podaří najít dětský stoleček se židličkami, kde se bude dětem pohodlně sedět, máte vyhráno v tom, že budou stoleček skutečně rády používat. Ať už při jídle, při hrách nebo při kreslení. Velmi hezky vypadá např. dětský stoleček se židličkami MINI 2. Hodí se do každého typu pokojíčku bez ohledu na to, zda je holčičí nebo klučičí. Stoleček můžete umístit i do jídelny či obýváku. Je určen pro děti od 2 do 5 let.

Psací stoly pro větší děti

Jakmile začnou děti chodit do školy, je načase jim pořídit psací stoly. Nabytek-v-kostce.cz nabízí klasické psací stoly v dekoru dřeva, jež se hodí především pro ratolesti větší, ale také zajímavé barevné modely, které samy svými barvami napoví, zda jsou určené pro holky nebo kluky. Ty uvítají spíše děti mladší. Chcete jednoduchý model bez šuplíků nebo skříněk nebo naopak potřebujete, aby měl stůl i úložné prostory? Stačí si vybrat.

Na eshopu nabytek-v-kostce.cz pořídite kvalitní nábytek.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat