- Reklama -peníze

Svítidla, při jejichž výrobě bylo použito i dřevo, jsou jedinečná. Oživte jimi váš interiér

Dřevo a jiné přírodní materiály má ráda většina z nás. Proto se také v našich interiérech objevuje masiv, mnoho typů dřevin, ratan, trávy, rákos, ale také třeba kámen, sklo, přírodní textilie s různou strukturou a podobně.

I v případě, že si kupujete nové osvětlení, může jej z velké části tvořit přírodní materiál. Třeba dřevo. Mnohé typy osvětlení, v jehož designu hraje prim dřevo, najdete na osvetleni-daylight.cz. My si teď o některých „kouscích“ řekneme víc.

více v článku...

Bílá barva v kombinaci se dřevem

Velmi populární je kombinovat bílou barvu a klasické, jednoduché, světlé dřevo. V této barevné kombinaci můžete koupit i mnoho druhů svítidel.

Naprosto dokonalé, zajímavé a moderní je závěsné svítidlo PULLET bílé + dřevo. Jedná se o moderní stropní lustr Brilliant s přírodním dřevěným detailem, bílou barvou a zajímavým černým lemem. Právě teď jej můžete koupit se slevou 227 Kč.

Velmi praktický je stropní ventilátor PANAY s osvětlením bílý / javor. Má průměr 1 220 mm a hodí se pro místnosti do 18 m2, volit můžete z 3 rychlostí. V létě jej velmi oceníte, místnost díky cirkulaci vzduchu ochlazuje. Lze jej namontovat i do šikmého stropu. K dostání je ve dvou barevných provedeních a ovládat jej můžete dálkovým ovladačem.

Dokonale vypadá i nástěnné svítidlo PLOW bílé + dřevo, které můžete umístit nad stůl, ale také třeba k osvětlení chodby a podobně. V této řadě, tedy PLOW, můžete dokoupit i stojanovou lampu PLOW bílou + dřevo, jež má dvě samostatná svítidla, která si můžete dle potřeby nasměrovat tak, jak právě potřebujete.

Přesně to, co hledáte

Na osvetleni-dylight.cz ale najdete i osvětlení s tmavým dřevem, velmi zajímavým ratanem a další. Prohlédněte si jej a vyberte si lampičky, lampy, nástěnná, stropní, tyčová i další světla. Váš interiér dostane nový náboj.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat