- Reklama -peníze

Víte, který nábytek vám zjemní domácnost?

Nejen výmalba nebo barva podlahy, ať už na zemi máme kusový koberec nebo třeba plovoucí podlahu, nám mohou značně ovlivnit pocit z pokojů nebo interiéru jako celku. I nábytek ovlivňuje naše pocity, a to nejen v ložnici, ale i v kuchyni či např. v obývacím pokoji. Jemněji a lehčeji jistě působí nábytek světlý i bílý. Hodně také udělá tvar nábytku, různé výřezy, kombinace  materiálů, barev a dalších zdánlivých maličkostí.

Nábytek jemný, romantický, který dodá vzdušnost interiérům menším i větším, najdete na
nabytek-v-kostce.cz. Poradíme vám, který by mohl být tím pravým právě pro vás.

více v článku...

Poznejte kolekci PROVENCE

Kombinace dřeva a bílé barvy je dlouhodobě velmi populární. Není divu, právě tyto dvě barvy k sobě dokonale ladí a díky nim vzniká nábytek, který pokoj zútulní a díky částem v barvě pravého dřeva jej dělá pocitově hřejivější. Taková je kolekce PROVENCE.

Zalíbit by se vám mohly třeba komody PROVENCE, které můžete vybírat ve dvou barevných variantách – bílé a šedé. Jsou vyrobeny z masivní olše a dubového dřeva. K dostání jsou modely šuplíkové, nebo komody kombinované – složené ze skříněk a šuplíků. Pojmou dostatek zboží a hodí se do většiny pokojů v domě i bytě.

Domov jako z cukru

Tak by mohla znít charakteristika kolekce SWEET HOME. Je inspirovaná stylem Provence, a je vyrobena s ohledem na nejvyšší kvalitu a precizní zpracování. Patří dnes k nejmodernějšímu nábytku, jaký si můžete pořídit.

Bílá klasika, která vás nadchne

Velmi efektně vypadá i nábytek z kolekce WHITE HOME. Naprosto neodolatelně působí stoly, židle a lavice, které kombinují bílou a přírodní hnědou barvu dřeva. Navíc opěrky židlí jsou fenomenální, potěší milovníky romantiky, elegance i nadčasovosti. Podobně na tom jsou postele a noční stolky z této kolekce. Ostatně podívejte se sami.

Více na nabytek-v-kostce.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat