- Reklama -peníze

Bolí vás záda a nespí se vám dobře? Investujte do luxusní matrace

Každoročně si spousta jednotlivců i parterů či manželů koupí nové matrace s vidinou, že se jim bude spát konečně lépe, než na matracích, které používali 8, 10 i více let. V obchodě se zdá, že nakoupili extra dobře a za bezkonkurenční cenu koupili univerzální matraci, na níž bude odpočinek radostí. Jenže nezřídka přijdou po krátké době na to, že matrace nejsou dostatečnou oporou pro jejich tělo, páteř, krk či hlavu, nebo jsou z materiálů, jež zůstávají proležené, nebo jsou naopak naprosto tvrdé…

Chcete-li mít jistotu, že si kupujete kvalitní matrace, měli byste je nakupovat u prověřeného výrobce či prodejce. A to ať už jde o matrace pro dospělé, nebo děti. Právě takového najdete na matrace.purtex.cz.

Proč právě matrace Purtex?

Český výrobce matrací Purtex, s.r.o. používá ke své výrobě německé a belgické certifikované materiály, a i přesto nabízí své zboží za nejlepší ceny v ČR i SR. Na trhu se pohybuje již od roku 1995.

Matrace si můžete vyzkoušet v kterékoli kamenné prodejně Purtex, stačí se domluvit. Pokud si nejste s výběrem matrace jisti, k dispozici je vám zákaznický servis. Na webových stránkách najdete také chat, díky němuž získáte rady velmi rychle. Záruční doba je 24 měsíců. Pokud bude vaše objednávka nad 2 000 Kč, získáte dopravu zdarma.

Společnost nabízí matrace 1 + 1, klinicky hodnocené matrace Natur & Dream, luxusní matrace, dětské matrace i akční matrace.

V případě, že se rozhodnete pro luxusní matrace, očekávat můžete materiály, jako jsou studené HR pěny, CoolFlex® pěny, PUR pěny, líné pěny i Hybrid pěny. Můžete si být jisti, že si konečně užijete opravdový odpočinek, ať už jste mladí, ve středním věku nebo senioři.

Více informací včetně možnosti poradit se najdete na matrace.purtex.cz. Neváhejte a vložte peníze do kvalitní matrace. Určitě budete spokojeni jako mnozí uživatelé před vámi.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat