- Reklama -peníze

Nechte si pomoct s demolicí, zemními i bouracími pracemi nejen v Kutné Hoře

Spousta z nás i teď, kdy je oficiálně zima, ale počasí není až tak mrazivé, provádí nejrůznější typy prací venku i na stavbách, které jsou zatím otevřené nebo nevytápěné. Pokud potřebujete pomoct s bouracími pracemi, řešíte zemní práce nebo vám jde o urychlení demolice, abyste mohli v březnu, dubnu začít stavět, obraťte se na společnost EKOSTARMONT s.r.o. z Kutné Hory.

více v článku...

Spousta činností, které jsou zde pro všechny zájemce

Společnost EKOSTARMONT s.r.o. je česká firma s vlastním kapitálem, která má vlastní stavební techniku a spoustu let zkušeností s ní i s ručními pracemi. Vznikla již v roce 2009 a tvoří ji tým zkušených a spolehlivých pracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout vám profesionální servis.

Firma působí především ve středních Čechách, ale pokud budete potřebovat, je možné dohodnout se na spolupráci kdekoli po ČR. Na kontě má spoustu ukončených realizací, a to jak pro soukromé investory, tak pro města a vesnice. Nabízí vám jak vlastní realizace staveb, tak projekční činnost.

EKOSTARMONT s.r.o. má i vlastní deponii se stavebním materiálem, takže jej nebudete muset objednávat. Pro bourací, stavební i výkopové práce má své stroje pro profesionální užití. Tým tvoří proškolení projektanti s naprostou znalostí svého oboru.

Bourací práce

Poptávat můžete bourací práce u všech typů staveb, tedy i mostních konstrukcí, výškových i klasických staveb, průmyslových areálů… Nápomocná bude nejmodernější technika, vše půjde rychle a hladce s ohledem na životní prostředí, recyklaci materiálů a ekologickou likvidaci všeho odpadu.

Zemní práce různých typů

Zemní práce zahrnují mnoho činností. Pomohou vám se základy budov, kanalizací, plynovými i vodovodními přípojkami, jde také o terénní úpravy všeho druhu včetně svahování terénu, úpravy vodních toků, jako třeba odbahnění…

Kompletní informace najdete na ekostarmont.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat