- Reklama -peníze

Odvlhčení zdiva už není „noční můrou“. Pomůže vám Ing. Michael Balík, CSc.

Velmi snadno se nám může stát, že nám do budovy začne zdmi vzlínat vlhkost. V takových případech je potřeba zajistit, aby k tomuto nedocházelo. Odvlhčení zdiva však pro laiky nemusí být vůbec snadné. Naštěstí jsou firmy, kde vám rády, rychle a účinně pomohou. Jednou takovou je Ateliér Ing. Michaela Balíka, CSc., který najdete v Praze 5.

Profesionální pomoc po dobu 25 let

Ateliér pro návrhy sanace zdiva a ochrany fasád vznikl již v roce 1998. Spolehnout se můžete na mnohaleté a bohaté zkušenosti se zpracováním průzkumů a následné projektové dokumentace pro sanaci vlhkosti všech druhů staveb. Především jde o historické a památkově chráněné objekty. Projekční činnost sanací je velmi častou záležitostí a vždy je přistupováno k potřebám zákazníků naprosto individuálně.

Poté, co společnost zjistí přiměřeným průzkumem reálný stav budovy, zjištění příčin vlhkosti nebo jiných škodlivých vlivů, jsou navrženy ověřené metody k jejich odstranění a jejich eliminaci do budoucna.

Součástí návrhu je i odhad nákladů a doporučení dodavatele prací. Tam, kde je potřeba, provádí firma i autorský dozor nad jednotlivými pracemi, poskytuje záruku za návrh a kvalitu provedení dle předem odsouhlaseného návrhu a objednávky.

Šetrná rekonstrukce památek

Bohaté zkušenosti jsou i co se týče rekonstrukce památek. Firma provádí průzkumy a variantní návrhy odvlhčování zdiva a ochrany mnoha budov, např. kostelů, hradů a dalších historicky hodnotných nebo památkově chráněných budov před atmosférickými vlivy, především pak proti vlhkosti.

Všechny potřebné kontakty najdete na internetových stránkách balikm.cz. Spojte se s panem Ing. Balíkem, CSc. a sdělte mu, co potřebujete. Poté se můžete po dohodě setkat na místě, dojde k průzkumu a zjištění příčiny problému budovy i navření nejvhodnější technologie a řešení. Jistě budete nakonec plně spokojeni.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat