- Reklama -peníze

Vinylové lepené podlahy patří mezi nejspolehlivější

Při výběru nové podlahy bychom si měli vždy uvědomit, že se jedná o jedno z nejvíce namáhaných míst v interiéru, bez ohledu nato, zda se jedná o pracovní místo či domov. Kvalita podlahy zajišťuje naši bezpečnost, především našich ratolestí. Antibakteriální podlahu s dlouhou životností s různými druhy dekorů lze hledat u vinylu. 

Vinyl má dlouhou životnost

Vinylové podlahy lepené si získávají stále větší oblibu především pro svou odolnost a dlouhou životnost. I když postavíte na vinylovou podlahu nábytek, nepromáčkne se, neošoupe, ani nepraskne. 

Velkou výhodou vinylových podlah je jejich voděodolnost, proto je bez obav můžete použít v kuchyni nebo v koupelně. Když vylijete vodu nebo se domácímu mazlíčkovi stane nehoda, nemusíte se bát, že podlaha popraská nebo se nafoukne. 

Pokud patříte mezi jedince, kteří mají rádi celý interiér sjednocený, včetně podlahy, je vinylová podlaha lepená nebo click ideální volbou. 

Vinyl působí jako izolace

Kromě toho, že je vinylová podlaha příjemná pro chůzi, protože je vinyl měkčí než dlažba nebo dřevo, působí mírně jako protihluková izolace. Měkkost vinylové podlahy ji činí tišší než jiné typy podlah. 

Mnoho možností designu

Vzorkovna v Hostivici u Prahy nebo web vinylfloor.cz vám nabídne desítky možností designu a také odborné poradenství.

Napodobeniny různých typů dřevěných podlah skvěle zapadnou do každého interiéru nebo ho dokonce vyzdvihnou. Většina lidí nepozná rozdíl mezi vinylem a přírodním dřevem.

Další výhodou vinylové podlahy je možnost instalace na stávající podlahu. Absence odstranění staré podlahy ušetří čas i náklady. 

Snadná instalace podlahy

Ačkoli jsou Češi na špičce v počtu domácích kutilů a většina z nich zvládne položit vinyl bez problémů, někteří přece jen potřebují pomoc nebo alespoň odborné poradenství.

Na webu vinylfloor.cz naleznete velký výběr vinylových podlah a také mnoho užitečných informací.  

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat