- Reklama -peníze

Sháníte horizontální žaluzie? Poptejte je u společnosti UNIVERS

UNIVERS byla založená v roce 1990. Od svého počátku se zaměřovala na stínící a vratovou techniku. V její nabídce naleznete prvky interiérového i exteriérového stínění. Patří mezi ně rolety, žaluzie nebo markýzy. Objednat si zde však můžete také garážová vrata, závory nebo vjezdové brány. Každý jednotlivý produkt je vyráběn na míru a přání zákazníka. Firma se zaměřuje na zakázkovou výrobu.

více v článku...

Proč právě horizontální žaluzie od firmy UNIVERS?

Protože se orientuje na zákazníka, je flexibilní a inovativní. Ve výrobě má vysokou produktivitu práce a v neposlední řadě jsou příjemné i ceny.

Horizontální žaluzie UNIVERS

Horizontální žaluzie do oken představují mezi interiérovými stínícími prvky klasiku. Důvodem jsou moderní vzhled, estetické a funkční hledisko a cenová dostupnost. Lze je používat samostatně nebo v kombinaci se záclonami. Nejen, že dokonale odcloní sluneční paprsky, navíc poskytnou dostatek soukromí.

Hliníkové žaluzie společnosti UNIVERS pomáhají snižovat teplotu v místnosti během parných letních dnů. Použijete-li vnitřní žaluzie, představují dokonalou náhradu za méně hygienické závěsy, které fungují jako lapače prachu a nejsou vhodné pro alergiky. Žaluzie se velmi snadno udržují v čistotě a navíc poskytují dostatečně dlouhou životnost. Dají se velmi snadno vyměnit za jiný model.

Výroba a montáž žaluzií

Chcete-li umístit žaluzie na plastová okna, objednáte si je přímo na míru, podle potřeb. Společnost vám vyjde ráda vstříc i v případě méně obvyklých požadavků. Přízniví je i cena žaluzií. Pro jejich výrobu společnost využívá vysoce kvalitní druhy materiálů, které pořizuje od evropských dodavatelů. Objednáte-li si okenní žaluzie, zaměstnanci provedou zaměření, zajistí montáž a také kompletní servis. O vše se postarají technici.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat